Najbardziej znani projektanci mody przedstawili już swoje propozycje na wiosnę 2023 roku. Wbrew opinii nadal dominuje luz i swoboda w dobrze kreacji.

Pamiętajmy, że moda to fantastyczna zabawa. Nie należy ślepo podążać za wyznaczonymi trendami. Najważniejsze jest nasze dobre samopoczucie w danej stylizacji. Propozycje najnowszych trendów w modzie urzekają prostotą i łatwością w ich noszeniu.

Powrót starych kolekcji w nowym wydaniu

Czy modowe trendy rzeczywiście wracają? Oczywiście, że tak! Zawsze modny jeans, tym razem powraca w nietuzinkowej formie. Łączy funkcjonalność z awangardowym stylem. Zwyczajne i luźne koszule oraz szerokie spodnie przypadną do gustu wszystkim bez wyjątku. Minimalizm to podstawowe motto przedstawionych kolekcji. Z pewnością nie zdziwi fakt, że ponownie powracają niezawodne kaptury.

Tym razem trochę w innym wydaniu. Urzekają one swoją elegancją. Proste i klasyczne sukienki posiadają dopasowane kaptury, które wdzięcznie dodają uroku, nie zakrywając przy tym twarzy. Bardzo wczesną wiosną wszelkie okrycia cechują się dowolną długością. Nosimy zarówno długie oraz ciepłe płaszcze, jak i skórzane kurtki i kurteczki.

Gra kolorów wraca w modzie do łask

Istotą przedstawionych propozycji są modne żywe barwy. Kolory neonowe wciąż nie wychodzą z mody. Śmiało możemy nosić dowolne zestawienia jasnych i rażących odcieni żółtego oraz zielonego. Dla osób niecierpiących tego typu zestawów podpowiadamy, że nadal obowiązuje klasyczne zestawienie bieli i czerni.

Preferowany kolor jeansu tym razem to niebieski. Wśród ponadczasowych przesłanek pojawia się również nieśmiertelny beż. Lekkie i zwiewne kreacje w kolorze beżowych to propozycje najbardziej znanych domów mody. W ciepłe wiosenne dni warto postawić na  jeden z najgorętszych trendów, a mianowicie na total look. Oznacza to, że zestawy garderoby utrzymane w tym nurcie powinny składać się z ubrań w takim samym kolorze.