Sezon ślubny w pełni. Nie da się ukryć, że strój panny młodej musi być dopasowany w każdym calu. Trendy ślubne na 2022 rok jednak zdają się temu przeczyć. Bo rządzić będzie pozorny nieład i niedopasowanie. W rzeczywistości jednak, wszystko jest ze sobą idealnie dopasowane.

Boso do ślubu?

To idealne rozwiązanie jeżeli planujesz ślub w stylu boho. Wtedy nie musisz już martwić się o pasujące buty czy rajstopy. Z drugiej jednak strony koniecznie zadbaj, aby nic nie przeszkodziło ci w tym pięknym dniu. Ślub w stodole jest malowniczy, pod warunkiem że obiekt jest odpowiednio zabezpieczony. Drzazgi są niemile widziane!

Zapomnij o perłowej bieli

Coraz więcej przyszłych panien młodych wybiera inne kolory niż biały, myśląc o swojej sukni ślubnej. Często przełamują je innymi barwami, takimi jak bordo, szafir a nawet czerń. Wszystko to, jeżeli jest zgrane i spójne z całością, pasuje idealnie. Pamiętaj jednak o charakterze sukienki. Ona musi być wyjątkowa i elegancka. Nawet, jeżeli występuje w mniej szykownej wersji.

Panna młoda w garniturze

Kolejnym nieco zaskakującym trendem jest wybieranie garnituru zamiast szykownej sukni ślubnej. Białe spodium i płaszcz lub marynarka zadadzą niepowtarzalnego szyku. Jednak tutaj, zamiast ciągnącego się po ziemi welonu, wybierz kapelusz lub inne mniej zobowiązujące nakrycie głowy. Będzie z charakterem i jednocześnie nietuzinkowo!