Pamiętacie modę na biżuterię z początków lat dwutysięcznych? To, co wtedy wydawało się szczytem marzeń, dekadę później zakrawało na ogromny kicz. Ale w tym sezonie znowu będzie najmodniejszym akcentem. Pora więc na ogromne kolczyki, srebrne chokery i całą resztę!

Łańcuch na szyi

Jeszcze ponad dwadzieścia lat temu, srebrne naszyjniki z przeplatanych ogniw były marzeniem zarówno eleganckiej pani domu jak i dziewczyny z sąsiedztwa. Moda na złote i srebrne łańcuchy na szyi powraca i to w spektakularnym stylu.

Rada: Jeżeli łańcuch to dla twojej stylizacji za dużo, postaw na jego minimalistyczne wersje.. Również wpiszą się w klimat a nie będą aż tak krzykliwe.

Kolorowe koraliki i kamienie

Sorbetowe odcienie w postaci plastikowej biżuterii również mają swoje pięć minut. Wisiorki w kształcie cukierków, trójwymiarowe motylki albo ogromne spinki do włosów to był prawdziwy hit. Dodaj jeszcze pierścionki z ogromnymi, plastikowymi kamieniami, a masz całkiem kiczowaty, ale jednak najmodniejszy styl.

Rada: Do ogromnych pierścieni na palcach dostosuj swój manicure. Pomaluj paznokcie na ten sam odcień, co szkiełka w sygnetach. To najnowszy trend!

Błysk w każdym aspekcie

W tym sezonie kobiety ponownie będą błyszczeć. Metaliczne tkaniny, brokat oraz cyrkonie przeżywają po raz kolejny swoje pięć minut. Dobieraj więc stylizację w imię – im bardziej błyszcząco, tym lepiej.

Rada: co za dużo to niezdrowo, nijak ma się do trendu z błyszczącymi dodatkami. W tym sezonie możesz przesadzać!

Kolczyki obręcze

Biżuteryjne obręcze to prawdziwy hit, który przed laty musiała mieć każda szanująca się wokalistka czy aktorka. W tym sezonie modne będą modele złote i srebrne kolczyki. Najlepiej odlewane z barwnego plastiku. Dobrze będą wyglądać również wysadzane dżetami.

Rada: Świetnie będą wyglądać zarówno w wieczorowych jak i codziennych stylizacjach.